Je kan ons contacteren via

T 016 28 61 20
info@innovatiesteunpunt.be

Hagelands ondernemerscafé: Van topproduct naar topverkoop
Infodag

Bent u ook bezig met de verkoop van hoeve- of streekproducten en praat u graag met  andere ondernemers? Dan zijn deze ondernemerscafés vast en zeker iets voor u!

In deze 4-delige reeks laten we interessante experts aan het woord en wisselen we met elkaar uit in een informele setting. Dit doen we geregeld op verplaatsing op Hagelandse locaties die aansluiten bij het thema van de avond. Na elke avond neemt u zeker enkele bruikbare tips mee naar huis waar u op het bedrijf zelf mee aan de slag kan.

Programma

  • 9/02: Hoe het onthaal en de inkleding van uw bedrijf versterken?

Ontvang je zelf groepsbezoeken? Of verkoop je hoeve- en streekproducten op je bedrijf? Een goed onthaal en passende inkleding zorgt mee voor tevreden klanten. Spreker Luc Campo van Retail Office ging langs bij Hagelandse bedrijven en verzamelde allerlei praktische tips om meteen toe te kunnen passen!
Locatie: Wijnkelder Kluisberg, Rijnrode 5, 3460 Bekkevoort
Start om 19u, einde voorzien rond 22 uur

  • 22/02: ‘Van topproduct naar topverkoop’: hoe je product in de markt zetten, communiceren en verkopen?

Ondersteun jouw producten met een goed verhaal, met de juiste marketing en communicatie. Zo kan je zonder vele kosten vast en zeker een meerverkoop realiseren. Samen met spreker David Claeys, directeur van marketingbureau True Agency zoeken we uit hoe.
Locatie: Fruitbedrijf Van Hellemont, Heibosstraat 17, 3391 Meensel-Kiezegem
Start om 19u, einde voorzien rond 22 uur

  • 14/3: Streekverhaal als troef in uw bedrijfsvoering

Hoe breng je een waardevol streekverhaal als troefkaart voor je bedrijf en zijn producten? Spreker Frans van Beerendonk, vice-voorzitter coöperatie het Groene Woud in Nederland vertelt ons hoe zij het doen en trekt de parallel met het Hageland.
Info: www.hetgroenewoud.com
Locatie: Beenhouwerij Vangramberen, Stationsstraat 47, 3370 Vertrijk-Boutersem
Start om 19u, einde voorzien rond 22 uur

  • 19/3: Productvernieuwing- en innovatie: inspiratie voor straffe producten

Laat je inspireren en bedenk originele producten samen met collega’s. Deze avond geeft je inzicht in nieuwe trends en laat je vast en zeker op een andere manier naar je producten kijken. Een aanrader!
Locatie: Brasserie De Gempemolen, Gempestraat 56, 3390 St-Joris-Winge
Start om 19u, einde voorzien rond 22 uur

Doelgroep

Voor alle verkopers van hoeve- en streekproducten, maar ook als u groepen ontvangt op uw bedrijf! Ook particulieren zijn welkom.

Deelnameprijs en inschrijving

Deelnemen is gratis, maar inschrijven is verplicht en kan hier:



Organisatoren

Deze activiteit is een realisatie van het Innovatiesteunpunt voor land- en tuinbouw in samenwerking met vzw Streekproducten Vlaams-Brabant en provincie Vlaams-Brabant en kadert in het project Regional Branding Hageland.

 

Meer info

Stijn Smet

Innovatieconsulent|Boerenbond

T 016 28 61 36

E stijn.smet@innovatiesteunpunt.be