Innovatiecampagne 2012

Innovatie op je bedrijf kan vele richtingen uitgaan, afhankelijk van de specifieke problemen die zich voordoen of de kansen die je voor je bedrijf ziet. We richten ons op drie thema's.

 

Kan je moeilijk inschatten of je idee een kans maakt? Neem dan gerust contact op met het Innovatiesteunpunt. Als je idee vernieuwend is en inspeelt op wat leeft in markt en maatschappij, dan kom je zeker in aanmerking. Hier vind je nog een lijstje voorbeelden ter inspiratie!

Thema's

Neem deel!

Stuur ons jouw idee op vóór eind februari 2012 en maak kans op een prijzenpot van €30.000! Hier vragen we je om de grote lijnen van je idee of project mee te geven. Daarna bellen we je op en maken we een afspraak voor een uitgebreider gesprek met een innovatieconsulent.




Bestandsgrootte: 2000KB Maximum
Bestandstypes: .docx .xlsx .doc .xls .pdf
Verstuur
*Verplicht veld